Przedłużanie rzęs metodą 1:1 Lublin

Każda z Pań marzy o tym aby mieć piękne i długie rzęsy. Nic dziwnego, że przedłużanie rzęs metodą 1:1 jest w Lublinie jednym z popularniejszych zabiegów jakie wykonuję. Niestety, nie wszystkie metody przedłużania rzęs zapewnią nam oczekiwany efekt - przedłużanie rzęs czasem zamiast naturalnego wachlarza, daje efekt sztuczności. Jedną z metod, która spowoduje że nasze rzęsy będą wyglądały pięknie i naturalnie jest przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1.

 

 

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 polega na doklejaniu pojedynczej, jedwabnej lub syntetycznej rzęsy z proteiny jedwabiu do każdej pojedynczej rzęsy klientki. W ten sposób uzyskujemy równomierne rozmieszczenie rzęs. Dzięki tej metodzie przedłużania rzęs uzyskujemy efekt zagęszczenia i wydłużenia rzęs nawet o 100%.

Do wykonania zabiegu stosuję jedynie markowe rzęsy z firm: "Wonder Lashes" oraz "Noble lashes", ponadto profesjonalne kleje do rzęs posiadające certyfikaty najwyższej jakości.

Zabieg przedłużania rzęs metoda 1:1 to zabieg, który wymaga ogromnej dokładności i staranności przez co staje się czasochłonny i może potrwać od 2 do 3 godzin. Jednak uzyskany efekt długich, gęstych i naturalnych rzęs jest wart wysiłku, poświęconego czasu i ceny.

W swojej ofercie proponuję Paniom rzęsy o różnej długości i podkręceniu dobieranej indywidualnie do kształtu oka i oczekiwanych efektów. Dodatkowo w ofercie posiadam kolorowe rzęsy dzięki, którym można wyostrzyć odpowiednio kolor tęczówki.

  

przedłużanie i zagęszczanie rzęs Lublin  przedłużanie i zagęszczanie rzęs Lublin  przedłużanie i zagęszczanie rzęs Lublin 

Na czym polega zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs?

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 jest to zabieg przeznaczony dla osób, których naturalne rzęsy są dość krótkie, rzadkie, bądź proste. Wiele kobiet decyduje się na ten zabieg ze względu na zbliżającą się ważną okoliczność, np. ślub, studniówka, czy sylwester.
Przedłużone rzęsy utrzymują się na oku około 6 tygodni, jednak należy pamiętać, że jest to czas obejmujący wypadnięcie ostatniej doklejonej rzęsy. Dlatego uzupełnianie powinno być wykonywane co ok. 3 tygodnie.

Jak wygląda sam zabieg przedłużania rzęs?

Zabieg trwa dość długo, bo ok. 2 - 3 godzin. Oczywiście jest uzależniony od gęstości naszych naturalnych rzęs i będzie trwał znacznie krócej u Pani z rzęsami rzadkimi. Przed zabiegiem dobrze jest wykonać 1-2  dni wcześniej  hennę, ponieważ sztuczne rzęsy dokleja się z zachowaniem 1 mm odstępu od skóry. Aby zniwelować różnicę w kolorze, barwi się naturalne rzęsy na czarno. Drugim plusem henny jest to, że nie trzeba wówczas malować również dolnych rzęs.
Przedłużanie rzęs metodą 1:1 wykonuje się w pozycji leżącej. Rzęs w dniu zabiegu najlepiej w ogóle nie malować, ponieważ demakijaż może niepotrzebnie je osłabić i natłuścić. Rzęsy muszą zostać w pełni odtłuszczone specjalnym preparatem (by klej lepiej zadziałał).
Dolne rzęsy są zabezpieczane, by nie plątały się z górnymi, przy użyciu płatków kolagenowych. Mają one właściwości nawilżające, liftingujące i odżywiające, więc w trakcie zabiegu obszar wokół oczu jest dodatkowo pielęgnowany.
Jeśli dana osoba ma delikatne, cienkie rzęsy, często dobiera się włosie norki, ponieważ jest znacznie lżejsze i delikatniejsze. Dokleja się je wówczas metodą 2:1 (2 sztuczne rzęsy i jedna naturalna).

Rodzaje rzęs

Rzęsy z norki - jest to produkt naturalny, pozyskiwany z włosia norki. Charakteryzują się stałą grubością i różną długością. Dają naturalny efekt i dłużej utrzymują się na rzęsach. Przez to, że nie są idealnie tej samej długości, świetnie wpasowują się w rzęsy naturalne. Niestety nie ma możliwości uzyskania efektu miękkich rzęs, nawet w przypadku włosia norki, ponieważ ta charakterystyczna sztywność wynika z użycia kleju. Mogą uczulać, bo są produktem pochodzenia zwierzęcego. Można je malować (choć nie trzeba) - używa się do tego specjalnych tuszy na bazie wody. Firmy produkujące rzęsy, mają w ofercie specjalne mascary, które dzięki specjalnie wyprofilowanej szczoteczce i odpowiedniemu składowi tuszu, dodatkowo utrwalają klej i przedłużają trwałość sztucznych rzęs.

Rzęsy jedwabne - rzęsy wykonane z protein jedwabiu posiadają szereg zalet, których pozbawione są rzęsy syntetyczne. Po pierwsze osiągany efekt jest bardzo naturalny i niezwykle trudno jest określić, które z włosków należą do nas, a które zostały przyklejone. Poza tym jedwabne rzęsy nie posiadają jednakowej grubości. Są one grubsze u nasady i cieńsze na końcach, podobnie jak naturalne rzęsy. Oprócz tego odpowiednio przytwierdzone nie obciążają naturalnych rzęs.

Rzęsy syntetyczne - tak samo jak rzęsy jedwabne, występują w różnych opcjach grubości, długości i podkręcenia. Tak jak jedwabne, lubią się plątać i są od nich mniej elastyczne.  Jako jedyne są w pełni nieuczulające.

Jakie są przeciwwskazania do przedłużania rzęs?

Głównym przeciwwskazaniem do przedłużania rzęs są bardzo wrażliwe oczy. Mogą one być drażnione zarówno przez klej, jak i same rzęsy, które są dość sztywne. Dlatego takiego zabiegu nie poleca się alergikom. Zdarza się jednak, że kobiety nawet z alergiami wolą dokleić sztuczne rzęsy (o ile nie są uczulone na klej), niż codziennie przechodzić gehennę po pomalowaniu rzęs tuszem, bo nie trafiły jeszcze na taki, który by ich nie uczulał. Wówczas rzęsy 1:1 są dla nich prawdziwym wybawieniem. Zabiegu nie wykonuje się, jeśli występują stany zapalne oka, zapalenie spojówek, przerwanie ciągłości skóry w okolicy oka.

Zalety przedłużania rzęs:

  • gwarantują naturalny lub spektakularny efekt Przedłużanie i zagęszczanie rzęs Lublin
  • rzęsy są dłuższe i grubsze
  • pięknie podkręcone rzęsy bez konieczności używania zalotki
  • 100% wodoodporne
  • oko jest bardziej wyeksponowane i otwarte
  • bez konieczności stosowania tuszu do rzęs
  • rzęsy odmładzają spojrzenie
  • rzęsy są bardzo trwałe i elastyczne
  • zagęszczone i pięknie wyglądając

 

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 Rezerwuj termin tel. 535 366 036

Rezerwuj termin

Tel. 535 366 036
kontakt@fryzfashion.pl

*Na terenie Lublina DOJAZD GRATIS.

Promocja

Wybierz 3 usługi na raz z oferty FryzFashion i skorzystaj z 10 % zniżki.

Karty podarunkowe

FryzFashion ma dla Państwa do zaoferowania bony podarunkowe na wybrane usługi fryzjerskie.